Dorostenky Nových Sadů se rozloučily turnajovým vítězstvím

Olomouc - Poslední turnaj dorostenek 3. ligy v podzimní části sezóny se konal na hřišti FK Nové Sady.

V úvodu se utkalo domácí družstvo s hosty z Havířova. Nové Sady se již ve 3. minutě ujaly vedení gólem Strandlové, ale Kozáková ve následně srovnala. Hra se vyrovnala a hostující hráčky hodně potrápily zkušenější domácí tým.

Ten nakonec brankou Harenčákové stav otočil, další góly přidala Teplá, Štajgrová a Kubová. V závěru utkání ještě korigovala skóre havířovská Chrobaková.

Utkání Novosadských s Českým Těšínem mělo méně dramatický průběh, protože už v prvním poločase nasázely olomoucké dorostenky Těšínu šest branek a hostující tým v druhém poločase dalšími šesti kousky doslova přejely.

Těšín a s Havířovem se pak spravedlivě rozdělily o body po remíze 3:3. Bylo však viditelně znát zlepšení mladých hráček Havířova, které v tomto případě poprvé v sezóně dorostenek bodovaly.

Všechna tři družstva udělala za podzimní část velký kus práce s mladými hráčkami, získávají další zájemkyně a mohou se těšit na odvety v jarních kolech.

Turnaj 3. ligy dorostenek :

FK Nové Sady - FK Gascontrol Havířov, FK Český Těšín

Nové Sady - Havířov 5:2

Český Těšín - Havířov 3:3

Nové Sady - Český Těšín 12:0

Nové Sady: Seidlová, Teplá, Kopečková, Kubová, Štajgrová, Rédová, Strnadlová, Harenčáková, Hadová, Nesňalová, Hrabalová, Barošová, Balusová, Janíčková, Spurná. Trenér: Zdeněk Konupčík. Branky: 3× Štajgrová, 2× Barošová, 2× Strnadlová, Rédová, Kubová, Nesňalová, Balusová, Kopečková. Rozhodčí: Pytlíček. Diváků: 50.