Nové Sady ocenily 80letého fanouška dresem, pak braly bod

Nové Sady ocenily 80letého fanouška dresem, pak braly bod

Speciální předzápasový program měl na divizním zápase Nových Sadů s Pustou Polomí příznivec olomouckého celku Otakar Olbort, člen unikátní Olbortovy jedenáctky.

"V Pusté Polomi působí jeho syn jako masér, ale pan Olbort stejně fandil nám. Domluvili jsme se, že mu koupíme dres a tak jsme mu ho předali, když tam měl navíc ještě syna" řekl kouč Nových Sadů Karel Trnečka.

"Samozřejmě byl rád a spokojený. Má osmdesát let a cestuje za námi z Ostravy, je to správný fanoušek," ocenil podporu olomouckého patriota Karel Trnečka.

Toho však příliš nepotěšil výkon hráčů v prvním poločase, který Hanáci prohráli 0:1.

"Hráči mě laxním přístupem hodně zklamali. Už tak dva tři roky jsem se tak nerozčílil. V šatně jsem takovou bouřlivou promluvu už dlouho neudělal," prozradil kouč Nových Sadů.

Domácí tým vyrovnal na 1:1 gólem kapitána Miroslava Navrátil.

"Ještě bychom potřebovali aspoň jednu výhru z pěti zápasů, abychom se zachránili," uzavřel Trnečka.

FK Nové Sady - Pustá Polom 1:1 (0:1)

Branky: 86. Navrátil - 39. Hradský. Rozhodčí: Šula - Švehla, Grečmal. ŽK: Dlouhý, Banasik - Hradský. Diváků: 55.
Nové Sady: Kalina - Dlouhý (65, Šuba), Navrátil, Samek, Hodis, Andreev, Škoda, Kryl (74. Mica), Schlimbach (65. Brhel), Banasik, Dvorský. Trenér: Karel Trnečka.
Zdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/nove-sady-ocenily-80leteho-fanouska-dresem-pak-braly-bod-20170511.htmlZdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/nove-sady-ocenily-80leteho-fanouska-dresem-pak-braly-bod-20170511.html

Otakar Olbort dostal na Nových Sadech dres

FK NOVÉ SADY

Lesní 4
779 00 Olomouc
tel.:
602 517 856
604 868 408
fkns@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode