Fotbalistky Nových Sadů rozstřílely Podivín

Fotbalistky Nových Sadů rozstřílely Podivín, nasázely mu osmičku

Olomouc - Další pohodové vítězství si připsaly hráčky Nových Sadů v nedělním utkání s družstvem TJ Sokol Podivín, který přijel pouze v deseti hráčkách. Olomoučanky soupeři z jižní Moravy nasázely v každém poločase po čtyřech brankách a připsaly si jednoznačné vítězství.

Již ve 12. minutě otevřely domácí skóre gólem Barošové, která se po narážečce s Hrabalovou trefila přesně k tyči. O pět minut později přidala gól Kubová a na 3:0 zvýšila Kopečková, která se kličkou na šestnáctce zbavila obránkyně a tvrdou střelou pod břevno nedala hostující brankařce Ingrové šanci.

Těsně před poločasem naběhla šikovně Strnadlová mezi obránkyně, Kopečková ji přistrčila chytře míč a bylo to o čtyři branky.

Ve druhém poločase se ukázala tradičně Mokrušová, nejdříve ve skrumáži před Podivínskou brankou z otočky napálila míč levou nohou na zadní tyč a po nahrávce Novákové z levé strany opět nekompromisně poslala míč přesně k tyči.

Nováková se mezi střelkyně zapsala střelou pod břevno a poslední trefa tohoto utkání padla v 78. Minutě. To krásnou nahrávku rozdala Mokrušová přesně mezi dvě obránkyně do vápna a nabíhající Strnadlová přidala svůj druhý gól a uzavřela tak na konečných 8:0 pro Hanačky.

K dalšímu utkání zajíždí novosadské hráčky do Mutěnic, a to v neděli 16 října 2016, kde hrají ve 12.30.

FK Nové Sady - TJ Slavoj Podivín 8:0 (4:0)

Branky: 44. a 78. Strnadlová, 58. a 68. Mokrušová, 12. Barošová, 18. Kubová, 33. Kopečková, 59. Nováková. Rozhodčí: Hlubinka - Štětka, Odstrčil. Diváků: 38.

Nové Sady: Opletalová - Vytřísalová, Kopečková, Kubová, Nováková, Slaninová, Harenčáková, Mokrušová, Hrabalová, Barošová, Balusová, Strnadlová, Janíčková, Ondruchová. Trenér: Pavel Rücker.

Podivín: Ingrová - Popelková, Dvořáková, Konečná, Marcela Savarová I, Kocourková, Švecová, Marcela Savarová II, Stojkovičová, Ryšavá. Trenér: Pavel Stojkovič.

Autorka: Marcela Míšelnická.